Coin Geleceği

ANY Coin  (Anyswap) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

Yapılması ve üzerinde çalışması zaman alan coinler arasında bulunan Any coin 9 yıl önce kullanılmaya başlanmıştır. Çeşitli projelerde destek verici niteliktedir. Farklı özellikleri ile desteklenmeye çalışılmıştır.

ANY Coin Ne Zaman Çıktı?

ANY coinin üretimi 2013 yıllarına dayanmaktadır. Yaklaşık olarak 9 yıldır kullanılmaktadır. Fakat yeni başladığı zamanlarda sadece temelleri atılmıştı. Son yıllarda Any coin daha fazla aktif olarak kullanılmaktadır. İleride beklenti daha fazla büyümekte ve başka projelere dahil olmaktadır.

ANY Coin Kime Ait?

Any coin’in sahibi Dj Qian’dır. Farklı şirketlerin kuruculuğunu üstelenen Qoin kripto para piyasasında önemli adımlar atan yatırımcılardan biridir. Sadece Any coinle değil aynı zamanda kurduğu diğer şirketlerle de tanınmaktadır.  Şirket kurucusu çeşitli ortaklıklar sonucunda hem coinleri geliştirmiştir hem de diğer ortak olduğu şirketler ile ilgili yatırım çalışmalarında bulunmuştur.

ANY Coin Hangi Alt Yapıyı Kullanıyor?

Günümüzde birçok kripto para piyasasında kullanılan alt yapılardan bir tanesi Ethereum’dur. Alt yapısında eşitli çalışmalar yapılmıştır. Kullanılan sistem coinle daha rahat işlem yapılmasına destek olur. Birçok problemden uzak kalan sistem sürekli olarak kendini yeniler. Olası sorunlarda sistemin alt yapısındaki mühendisler devreye girer. Birçok alım ve satım işlemleri Any coin’in alt yapısı ile rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

ANY Coin Nereden Alınır?

Any coin almak için bazı platformların kullanılması gerekir. Bunlardan birkaçı şöyledir:

 • Mandala
 • Binance
 • Gate
 • Exchange

Kullanıcılar istedikleri ve kendilerine göre daha güvenli buldukları sistem üzerinden alım ve satım işlemlerini yapabilir.  İşlemlerin başlatılabilmesi için sisteme giriş yapılması gerekir. Bunun için öncelikle kayıt olunmalıdır. Kayıt sırasında kişisel bilgiler istenir. Bu bilgilerin eksiksiz bir şekilde doldurulması son derece önemlidir. Hesap açmak için “hesap” sekmesine tıklanır. Ardından hesap için onay verilmesi gerekir. Coinlerde işlemler için bakiyenin belirtilmesi önemlidir. Hesap açma sırasında bakiye belirlenir.  Coinler için işlem yapılırken cüzdana ihtiyaç vardır. Coinlerin saklandığı cüzdana sanal cüzdan denir. Kağıt ya da bozuk paraların saklandığı cüzdan için farklı olarak sanal cüzdan gerekir. Bunun için birçok siteden cüzdan oluşturmak mümkündür. Sanal cüzdan coinlerin ya da diğer dijital paraların saklandığı cüzdanlardır. Bu yüzden şifreleme sistemi ile korunur. Fakat kullanıcıların yine de dikkat etmesinde fayda vardır. Cüzdan işlemleri tamamlandıktan sonra alım ve satım işlemlerine başlanabilir. Any coin almak isteyenler için işlem yapılan platformların çok fazla önemi yoktur. Her biri için kaydolma şekli farklı olsa da süreç olarak birbirine benzemektedir. Sisteme kayıt olunduktan sonra gelen onay ardından hesap üzerinden istenilen tüm işlemler yapılabilir.   En çok kullanılan platformlardan bir tanesi Binance’dır. Binance üzerinden yapılan alım ve satım işlemleri son derece güvenli bir şekilde gerçekleşir.

ANY Coinin Avantajları Nelerdir?

Any coin diğer coinler gibi avantajlara ve dezavantajlara sahiptir. Any coin’in avantajları şöyledir:

 • Alt yapısında ya da kendi üretiminde kullanılan sistemlerin her birinde ağ güvenliği vardır. Bu da coinlerin çalınma, vb. gibi durumlarına engel olur.
 • Birçok yatırımcı tarafından geleceği oldukça parlak görülen coinler içinde yer alır. Özellikle uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için yatırım avantajları sunar.
 • Coinlerle yatırımlarda kısa vadeli olanlar değer görmeyebilir. Fakat Any coiniyle birlikte uzun ve orta düzeyde yapılan yatırımlar kullanıcılara kar getirebilir. Kafalarda bazı soru işaretleri yer alsa da uzun ve orta dönem için güçlü bir yatırım kaynağı olabilir. Bu da maddi olarak daha iyi şartlarda olmaya yardımcı olur.
 • Fiili paralarla işlem yapmak özellikle pandemi döneminde son derece zorlu olabilmektedir. Fakat dijital ortamda yapılan alım ve satım işlemlerinde para ile temas olmaz. Bu da bir yandan zaman kazandırırken diğer yandan da işlem kolaylığı sağlar.
 • Coinlerin saklandığı cüzdan şifreler ile korunur. Alım ve satım sonucunda coin biriktirmek isteyenler için cüzdan kolaylığı yaratır.
 • Kısa sürede daha hızlı artış gösterir. Birçok coine göre bir günlük yükseliş miktarı diğerlerinden daha fazladır. Bu da yatırımcıların daha hızlı ilerlemesine ve daha iyi yatırım yapmasına yardım eder.
 • 2024 yılına doğru ilerlenildiği zaman yaklaşık olarak 40 ,4 dolar olacağı söylenmektedir.
 • Diğer coinlere göre daha güvenli ağ sistemi bulunur. Ağ güvenliğinin yüksek olması için çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Güvenlik önlemleri en üst düzeye çıkarılmıştır.
 • Kullanıcılar kripto paralarını yanlarında da taşıyabilir. Sanal cüzdanlar taşınabilir eşyalar olarak da satılır. Any coinlerle birlikte işler ve yatırım yapmayı düşünenler yanlarında taşıdıkları cüzdanları kullanabilir. Cüzdanlar ve sisteme girilen bilgiler başkaları ile paylaşılmaz. Güvenliğin sağlanması açısından açık olmamasına dikkat edilmiştir.
 • İşlemler çok daha hızlı ve pratik olarak gerçekleşir.

ANY Coinin Dezavantajları Nelerdir?

Yatırımların karı olsa da zararı da olabilir. Any coin’in dezavantajları şunlardır:

 • Coinlerde fiyat artışı coine olan artışa bağlıdır. Coinin değerindeki fiyat, coin arttıkça artar. Taleplerin daha az olması piyasa değerinin düşmesine sebep olur.
 • Dijital paraların yer aldığı platforma kripto para dünyası denir. Kripto dünyasında gelgitler meydana gelebilir. Dünyadaki durumlara göre ülkeler arasında farklı politikalar izlenebilir. İzlenen politikalarda başarısız olabilme ihtimali de vardır. Bu yüzden risklerden uzak kalarak dikkatli bir yatırım yapılması gerekir. Aksi takdirde coinlerde ya da diğer dijital paralarda azalmalar ya da hayal kırıklıkları meydana gelebilir.
 • Merkezi para birimi olmadığı için şirketler, vb. gibi bazı kurumlarda kullanılması sorun yaratabilir. Herkes tarafından görülen ya da tanınan bir coin çeşidi olmayabilir. Merkezi olmayan sistem üzerinden güvenilir hizmet sunar. Fakat merkeziyetsiz olması herkes tarafından kabul edilmesine engel olur.
 • Kripto paralar henüz tüm dünya tarafından kabul edilmez. Bu yüzden yaşamın her alanında kullanılmaz. Any coin ile ilgili daha fazla çalışma yapılabilmesi için alt yapı ve diğer sistemler üzerinde çeşitli çalışmalar yapılmaktadır.

ANY Coin Yorumları Neler?

Dijital para piyasasında DeFi kaynaklı projeler hayatı kolaylaştırıcı etkiler gösterir.  Coinlerle işlem yaparken zaman kaybetmeden daha kısa sürede yapma kolaylığı sunar.  Son zamanlarda en fazla yükselişe geçen coinler arasında yerini alır. Alım ve satım işlemlerinde zaman kaybı olmadan daha hızlı işlem yapabilme yeteneği gösterir. Birçok yatırımcı için başarılı işler ortaya koyan coin uzun vadede de yatırımcıların hayallerindeki yükselişe gideceği ile ilgili Any coin yorumları yer almaktadır. Özellikle uzun vadeli yatırım düşünenler için karlı işler ortaya çıkarır. Bir yandan hızlı işlemlerin olduğu diğer yandan da yükselişin hızlı olduğu günler yaşatır.

any coin yorum
any coin yorum

ANY Coinin Geleceği Nasıl Olacak?

Anny coin birçok projeden daha fazla yatırım hedeflemektedir. En yüksek yükselişlere geçecek tarih 2023 ile 2024 tarihleri arasındadır. Bu dönemde üç kat daha fazla kar elde ederek mantıklı bir yatırım yapılabilir. Any coin için ileriye yönelik yatırımlarda kullanıcılara kar getireceği ile ilgili tahminler yapılıyor.  Alt yapısında kullanılan sistem daha fazla geliştirilerek başka projeler de ortak olarak kullanılabilir. Projenin geliştirilmesi ve daha farklı şekillerde sunulması öngörülmektedir. Bunun yanı sıra Any coin’in geleceği ile ilgili uzun vadede büyümenin olacağı düşünülmektedir. Any coin alt yapısında kullanılan sistemlerin her geçen gün daha da ilerleyeceği söylenmektedir. Gelecekte birçok yerde ve projede daha fazla kullanılacağı öngörülmektedir. Böylece yatırımcılar ellerindeki coinleri daha farklı şekillerde de değerlendirebilir.

İlginizi Çekebilir: ABBC Coin ( Alibabacoin) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: ALICE Coin (My Neigbor Alice) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: 1ECO Coin (1eco) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu