Coin Geleceği

ARRR Coin (Pirate Chain) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

ARRR coin anonim olarak ortaya çıkmıştır. 2018 yılından bu yana sanal borsada işlem görmektedir. Kullanıcılar hesap oluşturduktan sonra alım ve satım işlemlerini yapabilir.

ARRR Coin Ne Zaman Çıktı?

ARRR coinin çalışmaları daha eskiye dayansa da coin 2018 yılında piyasada yer almaktadır. Daha sonra çeşitli projeler ve özelliklerle ARRR coin geliştirilmiştir.

ARRR Coin Kime Ait?

ARRR coin’in sahibi kim olduğu bilinmemektedir. Anonim olarak bulunduğu ve ardından geliştirildiği söylenmektedir.

ARRR Coin Hangi Alt Yapıyı Kullanıyor?

ARRR coin’in alt yapısı blok zincir şeklinde çalıştırılır. Blok zincir üzerindeki tüm veriler ve işlemler şifreleme yöntemiyle korunur. Gelecekte de çok daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanacak sistem kullanıcılara teknolojinin daha ileri boyutunu sunmaktadır. Kripto para borsasında alım ve satım işlemleri yapılabildiği gibi aynı zamanda takas işlemleri de yapılmaktadır.

ARRR Coin Nereden Alınır?

Coinlerle işlem yapabilmek için borsalara üye olunması gerekir. ARRR coinle alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmek isteyenler Binance borsasını kullanabilir.  ARRR coin almak için izlenecek adımlar şöyledir:

 • Binance borsasının kendi resmi adresi olan “https://www.binance.com/tr/support/faq/360042718372” internet sitesine girilir.
 • Ekranda yer alan “kayıt ol” sekmesine tıklanır.
 • Kayıt olmak için istenen bilgiler ekrana girilir.
 • Binance sistemi üzerinden yapılan kayıtlar bireysel olarak yapılmalıdır. Tüm bilgiler doğru bir şekilde girildikten sonra “devam” sekmesiyle kayıt tamamlanır.

ARRR coin işlemleri için Binance borsası üzerinden alım ve satımlar yapılabilir. Kayıt olduktan sonra coinler için sanal cüzdan da oluşturulmasında fayda vardır. Müşteriler kendilerine ait cüzdan oluşturabilir. Cüzdan oluşturmak için kişisel bilgiler yeniden istenir. Sanal cüzdanlar şifreleme sistemi ile korunur. Müşteriler yanlarında cüzdan taşımak zorunda kalmaz. Şifre sayesinde cüzdanlara online olarak erişilir.

ARRR Coinin Avantajları Nelerdir?

Birçok coin günümüzde daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.  Coinle yapılacak işlemler diğer para birimlerine göre daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. ARRR coin’in avantajları şunlardır:

 • Para işlemlerinde para gönderimleri dijital bir ortamda kolayca yapılabilir. Arada herhangi bir kurum yoktur. Bu yüzden daha hızlı şekilde gerçekleşir.
 • Kripto paraların transferi için gerekli tek şey internettir. İnternetten bağlantı kurulabilen her yerden kolayca transfer yapılabilir.
 • Coinlerle yapılan işlemlerde komisyon alınmaz. Banka ya da diğer kurumlarda para gönderimlerinde ya da alım ve satım işlemlerinde komisyon ücreti istenir. Fakat sanal borsada herhangi bir şekilde ücret kesilmez.
 • Kullanıcıların hesapları şahıslarına aittir. Hesaplar arasında bilgiler paylaşılmaz. Şahıslara özel olan hesaplar blok zincir sistemiyle korunur.
 • Ağların etkileşmesi sonucunda ortaya çıkar. Teknolojiden daha fazla faydalanma imkanı yaratır.
 • Para transferlerinin daha güvenli olmasına yardım eder. Kullanıcılar herhangi bir risk almadan coin alım ve satım işlemlerini yapabilir.
 • Yatırım yapmak isteyenler için karlı olabilir. Analiz sonuçları incelenerek yatırımlar yapıldığında elde edilen gelirin yükselme imkanı vardır.
 • Coinlerin gelecekte daha sıklıkla kullanılmaya başlanması kağıt paranın değer kaybedeceği anlamına gelir. Kağıt paralarla aracı kurumlar vasıtasıyla yapılabilen işlemler sanal borsada da yapılabilir düzeye gelebilir. Teknolojik gelişmeler üzerinde yapılan çalışmalar coinlerin ve blok zincir sisteminin geleceğinin olumlu yönde olduğunu göstermektedir.
 • Kripto paralarla alım ve satım işlemlerinde mekan zorunluluğu bulunmaz. Müşteriler her yerde coinlerle alım ve satım işlemi yapabilir. Bir yerde bulunma ya da sabit mekanda yer alma zorunluluğu yoktur. Kullanıcılar yaşamlarını daha özgür yaşama fırsatı bulur.
 • Kağıt paralarda yaşanan kur farkları ülkeler arasındaki ilişkilerden etkilenir. Fakat coinler bir ülkeye bağlı olmadığı için parasal sorunlardan etkilenme gibi bir durum söz konusu değildir. Ülkelerden bağımsız olarak hareket eden sanal borsa olası maddi çöküşler karşısında değerlerini korumayı başarır.
 • ARRR coinlerle ilgili grafiklerin incelenmesi ve analizlerin yapılması yatırım alanında uzmanlık kazandırır. İyi bir şekilde takip edildiğinde büyük yatırımlar elde etmek mümkündür.

ARRR Coinin Dezavantajları Nelerdir?

Piyasada çeşitli sayıda coinler yer alır. Coinler gelecekte kağıt paraların yerini tutabilecek potansiyelde ilerlemektedir. Bazı şirketler coinleri günlük olarak da kullanmaya başlamıştır. Şirketlerde daha fazla yaygınlaşması planlanan ARRR coin’in dezavantajları şöyledir:

 • Herhangi bir merkeze bağlı olmadıkları için tüm ülkeler tarafından yasal görülmeyebilir. Alım ve satım işlemleri yapılırken bazı ticaret alanlarında ya da günlük kullanımda tercih edilmez. Henüz hayatın her alanında kullanılması için talimat verilmemiştir.
 • Sistemde bazı açıklar meydana gelebilir. Siber suçların işlenmesi sistemin alt yapısında bazı sorunlara sebep olabilir. Oluşabilecek güvenlik sorunları cüzdanlara kötü bir şekilde etki eder. Kullanıcıların güvenlik durumlarına dikkat etmesi ve üst düzeyde önlem alması gerekir.
 • Kripto paralarla yapılan işlemlerde yasa dışı olaylar da görülebilir. Yasa dışı risklerden uzak durmak gerekir.
 • Yatırımcılar için kazançlı bir yatırım olsa da riskler vardır. Coinlerin gelecekleri hakkında tahmin yapılır. Fakat ARRR coinin düşeceği ya da yükseleceği ile ilgili kesin bilgilere ulaşmak zordur. Ani değişimlerden dolayı maddi zarara uğramamak için yatırımların detaylı bir şekilde araştırılması gerekir.
 • Kripto paraların yasa dışı işlemlerde kullanılmasından dolayı vergilendirme sistemi önlem olarak kullanılır. Vergilendirme sistemi coinlerin gelecekte değer kaybetmesine sebep olur. Bu da ticaretle uğraşanları ya da uzun vadeli yatırım yapacakları olumsuz olarak etkiler.
 • Ülkemizde ARRR coinlerle ilgili yasal düzenleme bulunmaz. Yatırımın daha güvenli gerçekleşmesi için yasal düzenleme ihtiyacı oluşur. Düzenlemenin olmaması durumunda güvenlik sorunları artar.
 • Coinlerle işlem yaparken bankalarda olduğu gibi zaman sınırı yoktur. Kullanıcılar diledikleri saatte coin ticareti yapabilir. Kağıt paralar için bankaların çalışma saatleri içinde işlemler yapılır. Fakat günün her saatinde coin transferleri yapılabilir. Mekanda olduğu gibi zaman konusunda da özgürlükçü bir ortam oluşmasına izin verir.
 • Coinlerle işlemler için sanal cüzdan kullanılması yeterlidir. Fiziksel bir yükümlülük olmadan sadece şifreleme sistemiyle tüm varlık bir arada tutulabilir.

ARRR Coin Yorumları Neler?

ARRR coin para transferlerinde daha güvenli işlemler yapabilme imkanı yaratır. İleride birçok farklı projelerde değerlendirilmek üzere üretilmiştir. Coinler günümüzde daha yaygın kullanılmaya başlansa da gelecekte kullanım alanlarının daha fazla olacağı öngörülmektedir. Yatırım uzmanları tarafından geleceği parlak görülen coin karlı zamanlar yaratır. 2018 yılında üretilen coin Nisan ayı itibariyle iki farklı borsada işlem görmektedir. Sanal borsalara eklendikten sonra trendlerde yer aldığı görülür. Yeni gelişen trendlerle birleşerek projelerde yerini alan coin yatırımcılara avantajlı fırsatlar sunmaktadır.   Coinle ilgili analiz tablolarını, grafikleri ya da ARRR coin yorumları incelemek isteyenler binance sistemi üzerinden bakabilir. İleride isminden daha fazla söz ettirecek coinler arasında yer almaktadır.

ARRR (Pirate Chain) Coin Yorum
ARRR (Pirate Chain) Coin Yorum

ARRR Coinin Geleceği Nasıl Olacak?

ARRR coin bir topluluk tarafından oluşturulan ve sürekli olarak gelişen coinler arasında yer alır. Coinle ilgili düşünceler olumlu yöndedir. Yatırım uzmanları gelecekte artış oranın daha fazla olacağı hakkında görüş sunmaktadır. Özellikle 2025 yılından sonra dolar kuru üzerinden artışın daha fazla olacağı ile ilgili beklentiler yer almaktadır. Yatırımcılara göre yaklaşık olarak iki kat daha fazla kar olacağı söylenir.  Özellikle uzun vadeli yatırım düşünenler için ARRR coin’in geleceği olumlu yönde ilerlemektedir. Farklı projelerde kullanmak isteyenler coinlerle ilgili daha fazla yatırım imkânı elde eder. Ara sıra düşüşe ya da yükselişe geçen coinler gelecekte daha stabil seviyelerde olabilir. En çok artışın yaşanabileceği dönemlerin 2025 ve civarı olduğu öngörülmektedir.

İlginizi Çekebilir: ANY Coin  (Anyswap) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: ABBC Coin ( Alibabacoin) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: ALICE Coin (My Neigbor Alice) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu