Coin

ASD Coin (Ascendex) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

2021 yılından beri farklı projelerde değerlendirilen ASD coin zaman ve mekan fark etmeksizin istenilen her an satın alınabilir ya da satılabilir.  Henüz yeni sayılan coin sanal borsada projelerde değerlendirilmektedir.

ASD Coin Ne Zaman Çıktı?

ASD coin uzun zamandır çalışmaların yürütüldüğü sistemde yer alan coindir. 2018 yılında çalışmalar tamamlanmıştır ve piyasada yer almıştır. Fakat çıktığı günden itibaren en yüksek değerini 2021 yılının Mart ayında göstermiştir.

ASD Coin Kime Ait?

ASD coin’in sahibi ticaret şirketi sahibidir. ASD coinin ortaya çıkmasını sağlayan Wall Street’teki uzmanlardır. Ticaretle ilgilenen uzmanlar kendi coinlerini çıkarma kararı almıştır. Böylece 2018 yılından bu yana çeşitli faaliyetler ve projeler devam etmektedir.

ASD Coin Hangi Alt Yapıyı Kullanıyor?

Coinlerle işlem yapılan ve coinleirn üretilmesinde kullanılan alt yapı blok zincirdir. Gelecekte birçok sistemin alt yapısı haline gelecek blok zincir merkeziyetsiz bir sisteme sahiptir. ASD coin’in alt yapısı çeşitli güncellemeler ve çalışmalarla desteklenmektedir.

ASD Coin Nereden Alınır?

ASD coin Ascendex borsası üzerinde işlem görür. Müşteriler alım ve satım işlemleri için borsa sistemine kayıt olarak işlemlerini gerçekleştirebilir. ASD coin almak için izlenecek adımlar şöyledir:

 • FTX, WOO ve Network üzerinden kayıt işlemleri yapılmalıdır. Kripto para birimleriyle işlem yapabilmek için başka borsalar da vardır. Müşteriler istedikleri borsadan kayıt olabilir.
 • Borsada işlem yapabilmek için üye olunması şarttır. Üyelik işlemleri sırasında hangi borsa kullanılacaksa onun sitesine giriş yapılmalıdır. “Kayıt ol” sekmesine girildikten sonra üyelik için istenen bilgiler doldurulur. Sistemde verilen bilgilerin doğruluğundan emin olunmalıdır.
 • Tüm üyelik bilgileri eksiksiz bir şekilde girildikten sonra hesap açılır.
 • Sanal para gönderme işlemleri için ilgili sekme açılır. “Transfer” sekmesinden tüm gönderimler gerçekleşebilir.
 • Coinlerin cüzdanlarda da saklanması mümkündür. Fiziksel cüzdan olmayıp sanal cüzdan yer alır. Sanal cüzdana sahip olmak isteyenler işlemleri için bilgilerini girerek tamamlayabilir. Sanal cüzdan için şifre verilir.
 • Coin alım ve satım işlemlerinden sonra borsada 7 gün 24 saat işlem yapılabilir.

ASD Coinin Avantajları Nelerdir?

ASD coin’in avantajları şöyledir:

 • Blok zincir sistemi üzerinde farklı oranlarda hisler yer alır. ASD coin yüksek ve daha esnek yapıda olan hislerin kullanılmasını sağlar. Diğer coinlere göre daha farklı yatırım seçenekleri sunar.
 • ASD coin marj teminatında destek olur. Sistem teminatı kullanmaya müsaade eder ve kullanıcıların işleri daha kolay hale gelir.
 • Stake edilebilir özelliktedir. Bazı coinlerde bu özellik bulunmaz. Özellik pasif gelir imkanı yaratır. Gelir aktif olmasa da yatırımcılar için karlılık yaratır.
 • Coinlerle işlem yapabilmek için yatırımcıların belli oranlarda ücret ödemesi gerekir. Fakat bu ücret her coin için farklıdır. ASD coiniyle işlem yapmak isteyenler diğer coinlere göre daha az işlem ücreti öderler. Böylece az maliyetle çok daha yüksek gelirler elde etme imkanı bulurlar.
 • ASD coinin kar oranı yüksek olan coinler arasında yer alır. Yatırımcılar uzun vadede coinlerinin ve paralarının değerlenmesini istiyorlarsa ASD coiniyle bunu başarabilir.
 • Coinlerle ticaret yapma imkanı sunar. Hızlı ve güvenli yatırımlarda kullanılır.
 • İşlemleri takip edebilmek sistem üzerinden son derece kolaydır.
 • Tüm işlemler online olarak yapılır. Her yerden ve her vakit sisteme emir vererek coin alım ve satımı yapılabilir. İşlem süresi olmadan kısa sürede daha fazla iş yapmaya yardımcı olur.
 • Farklı projelerde değerlendirildiğinde yatırımcılar da bu projelerin getirilerinden faydalanabilir. Çeşitli ödüllendirme sistemiyle farklı sürprizler ortaya çıkar.
 • Ticaretin gelişmesine katkı sağlar. Farklı projeler desteklenir. Desteklenen projelerin başarısı ve kar getirisi çok daha yüksek olur.
 • Ekonomiye katkı sağlar. Özellikle ticaret alanında yapılan projeler ülke ekonomisine de destek olur.
 • Ticaretin daha kısa sürede ve daha kolay yapılmasına yardım eder. Ticari faaliyetlerde ek ödemelerin olmamasını sağlar. Böylece maliyeti daha düşük ticaretler yapılabilir. Yatırımcılar için az maliyetle çok kazanma fırsatı sunar.

ASD Coinin Dezavantajları Nelerdir?

ASD coin’in dezavantajları şöyledir:

 • Coinlerin bazılarında volatilite yüksek iken bazılarında düşüktür. Düşük volatilitesi olan coinlerin getirisi de düşük olabilir. Bu da yatırımcılar için daha az kar yapmak anlamına gelir. ASD coin getirisi yüksek olan coindir. Getirinin yüksek olması coinin daha riskli durumda olması anlamına gelir.
 • Coinlerde saldırılar meydana gelebilir. Saldırı siber saldırısı olup bilişim suçları olarak nitelendirilir. Bu saldırılardan korunmak için blok zincir sistemi çeşitli güvenlik önlemleriyle kuşatılmıştır. Fakat bazı zamanlarda önlemler işe yaramaz. Bu gibi durumlarda siber saldırıları sonucunda yatırımcılar kayıplarla karşılaşabilir. Maddi ve manevi olarak kayıpların yaşanmaması için işlem yaparken ve özellikle şifre işlemlerinde çok daha fazla dikkatli olunmalıdır.
 • Yatırımcılar için coinlerle işlemler yapmak dengesiz bir durum olabilir. Diğer borsa alanlarında olduğu gibi belirsizlikler görülebilir. Her gün farklı değerlerde olma ihtimali yüksektir. Bu sebeple yatırımcıların coin satın alırken her türlü risklerle karşılaşacağı bilincinde olmalıdır. Olası risklere karşı hazırlıklı olmak gerekir.

 ASD Coin Yorumları Neler?

ASD coin daha çok tüccarlar tarafından tercih edilen coinler arasında yer alır. Ticaretle ilgilenenlerin gelecekte sıklıkla satın alacağı ve coinin karlı yatırım olacağı ASD coin yorumları arasındadır. Birçok projeye destek olan coin alt yapıda da kendini geliştirmektedir. Çeşitli projelerle birlikte yatırımcıları teşvik etmede başarılı olmuştur. Dünyada çeşitli ülkeler ASD coini kullanmaktadır. Yaygın bir şekilde kullanılması ticaret alanında sanal borsanın daha hızlı ilerlemesine de katkı sağlar. ASD coin uzmanlar tarafından desteklenir. Yatırımcılar ve uzmanlar coinin faaliyetlerini olumlu olarak görür.  Desteklenen projeler ülkeler arasında daha hızlı yayılır. Coinin hangi zaman aralığında hangi değerlerde olduğu ile ilgili bilgiler kendi sitesinde yer almaktadır. “https://ascendex.com/” adresine girerek coinle ilgili daha detaylı analiz grafiklerine ve tablolarına ulaşılabilir.  Tablolar ve değerler güncel olarak yenilenmektedir. Singapur’da oluşturulmuştur ve sürekli olarak piyasaya farklı ürünler gösterilmiştir. Ürün çeşitliliği açısından oldukça geniş bir alan sahip olan coin diğer coinler arasında daha fazla projede kullanılmasına yardım eder. Ayrıcalıklar sunan coin tüccarlar ve yatırım uzmanlarının projelerinde yer alır.

asd coin Yorum
asd coin Yorum

 ASD Coinin Geleceği Nasıl Olacak?

ASD coin en fazla kullanılan coinler arasında yer alır. Farklı ülkelerde tüccarlar tarafından da kullanılır. Bu da ASD coin’in geleceği parlak olacağını gösterir. Coin yaklaşık olarak 200 ve üstü ülkede işlem görmektedir.  Farklı ülkelerde zaman farklılığı yaşandığı için işlem yapılan zaman dilimlerinde farklılıklar meydana gelir. Bu zaman farklılığı coinin her daim işleme girmesi anlamına gelir.  Avrupa başta olmak üzere aralarında Türkiye’nin de bulunduğu çeşitli ülkeler coinle işlem yapmaktadır. Gelecekte daha fazla önem kazanacağı belirtilen ve yükseleceği ön görülen ASD coin tüccarlar için karlı yatırım haline gelir. Yatırım uzmanları uzun vadede ticaretle ilgilenmek isteyenlerin coini satın alabileceği ve kar elde edeceği görüşündedir.  Coin gelecekte daha fazla ticaret faaliyetlerinin yapılmasına da katkı sağlar. Sanal borsadaki gelişimleri yakından takip eden coin karlı yatırımlar ve ticari faaliyetler için önem arz etmektedir.  Sürekli olarak gelişim gösteren coinin gelecekte de artış göstereceği söylenmektedir. ASD coinle ilgili yatırım yapmak isteyenler coinin analiz grafiklerini ve bugüne kadar olan gelişim tablosunu inceleyebilir.  Özellikle uzun vadeli yatırımlarda ve ticaret alanındaki gelişmelerde yatırımcılar büyük oranda destek olacaktır.

İlginizi Çekebilir: BICO (Biconomy) Coin Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: ARRR Coin (Pirate Chain) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: ANY Coin  (Anyswap) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu