Coin Yorum

Hamster Coin (HAM) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

Hamster Coin, merkeziyetsiz ve Binance Smart Chain üzerinde işlev gören bir kripto para birimidir. Binance Smart Chain üzerinde bulunan merkezi olmayan meme belirtecidir. Aynı zamanda da diğer meme belirteçlerinin yanı sıra güvenilirliği ve gücü oldukça fazladır. Hamster Coin, Binance Smart Chain üzerinde bulunan bir meme belirteci şeklinde oluşturulmuş ve dünya genelinde kullanılan bir coindir. Dünya genelinde kullanım amacı ile üretilen Hamster Coin, kripto para dünyasının en hızlı büyüyen ve sevilen topluluklarından birine sahiptir. Merkeziyetsiz topluluk tarafından geliştirilen ve hem şeffaf hem de güven veren bir şekilde kripto para borsalarında işlem görmektedir.

Hamster Coin’in temel amacı, piyasa oynaklıklarından olumsuz etki görmemek ve finansal özgürlük kazanmaktır. Aynı zamanda Hamster Swap olarak isimlendirilen kripto para borsal platformu açma amaçları mevcuttur. Hamster Swap ile beraber başka Hamster Coin olmak üzere pek çok kripto para biriminin de alım – satım işlemlerinin gerçekleştirilmesi planlanan bir durumdur.

Hamster Coin Ne Zaman Çıktı?

Hamster Coin çıkış tarihi 2021 yılının eylül ayı olarak bilinir. Hamster Coin, merkeziyetsiz ve Binance Smart Chain ağı üzerinde çalışmakta olan bir kripto para birimidir. Coin Market Cap üzerinde 2021 yılının eylül ayından itibaren listelenmeye başlamıştır. Bundan dolayı da yeni bir alt coin olduğu söylenebilir. Hamster Coin, Binance Smart Chain üzerinde oluşturulan ve merkeziyetsiz bir meme belirtecidir. Hamster Coin’i diğer meme belirteçlerinden ayıran en önemli fark, pazarda çok güçlü ve güven veren bir yapıda olmasıdır. Hamster Coin’in amacı, dünyanın birçok yerine kullanılabilecek bir coin olmaktır. Hamster Coin ilk olarak Coin Gecko ve Coin Market Cap’te listelenmeye başlamıştır. Hamster Coin, pek çok borsada geleneksel bir hale gelen yöntemler ile kolay bir şekilde alınabilir.

Hamster Coin Kime Ait?

Hamster Coin’in sahibi Bitcoin ve Doge Coin’in paylaşımlarında da adından söz ettiren Elon Musk duyurmuştur. Hamster Coin, BSC ağı üzerinde işlev gören bir kripto para birimidir. 2021 yılının eylül ayında Coin Market Cap üzerinde işlem görerek listelenmeye başlayan Hamster Coin, Tesla ve Space X CEO’su olan Elon Musk’ın paylaşımlarından sonra pek çok kişiye ismini duyurmayı başarmıştır. Bir süre önce eski Twitter CEO’luk görevini yapan Jack Dorsey’in yatırım yapmış olduğu iddiaları ile dikkat geçen Hamster Coin, sosyal meda hesabının 103 bin takipçisi vardır. Shiba lnu ve Doge Coin gibi bu konuda liderlik eden projelerin takipçi sayıları ise 3 milyonun üzerindedir. 2021 yılının haziran ayında piyasaya çıkan Hamster Coin, kasım ayında ise 20 kat değer kazanarak oldukça değerli bir coin haline gelmiştir. Bu sıçrayıştan sonra bir başarıya ulaşamayan coin, rekor seviyeden sonra %94 oranında bir değer kaybetmiştir.

Hamster Coin Hangi Alt Yapıyı Kullanıyor?

Hamster Coin’in altyapısı Hamster Coin Pancake Swap Binance Smart Chain altyapısına sahiptir. Hamster Coin merkeziyetsiz ve BSC üzerinde çalışmakta olan bir kripto para birimidir. Coin Market Cap üzerinde 2021 yılının eylül ayından itibaren bulunmaya başladığı için alt coin olarak tanınır. Hamster Coin, yalnızca bir internet sayfasına sahiptir. Kripto paranın internet sayfasında yer alan bilgilere göre açık iletişimi teşvik eden bir kripto para ekosistemi güven, şeffaflık ve topluluğun başarısını oluşturma konusunda önemli etkenlere sahip olduğu söylenmektedir.

Hamster Coin’in temek hedefi, Hamster Coin’i tüm platformlar üzerinde görme vizyonu ile global anlamda kullanılabilen bir coin haline getirmektir. Hamster Coin ilk kez Coin Gecko ve Coin Market Cap’te başarılı bir şekilde listelenmiştir. Hamster Coin’in arka planında çalışan ekibi ise bu iş birlikleri geliştirmek için çeşitli çalışmalar sürdürmektedir.

Hamster Coin Nereden Alınır?

Hamster Coin almak için şu adımları uygulamanız yeterlidir:

 • Hamster Coin satın almak için ilk olarak coinin işlem gördüğü kripto para borsalarından birini seçmeniz ve o borsa üzerinde hesap oluşturmanız gerekir. Hamster Coin Coinbase, Coin Gecko ve Coin Market Cap gibi çeşitli borsalar üzerinde işlem görmektedir.
 • Bu kripto para borsalarından birini seçerek internet sayfasına giriş yapmalısınız.
 • Ardından KYC bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlayın.
 • Hesabınızı aktive ederek doğrulayın.
 • Yatırım yapmak için hesabınıza, size en uygun para transfer yöntemi ile para aktarmanız gerekmektedir.
 • Bakiyenizi kontrol ettikten sonra işlem menüsü üzerinde yer alan “kripto para satın al” seçeneğini seçerek Hamster Coin’i seçin.
 • Satın alma emri onaylandıktan sonra Hamster Coinler borsa cüzdanı üzerinde ya da daha güvenilir bir alan olan donanım cüzdanlar üzerinde saklanır.

Hamster Coin’in Avantajları Nelerdir?

Hamster Coin’in avantajları şunlardır:

 • Kısa zaman aralıklarında kâr potansiyeli analizcilere göre oldukça fazladır.
 • Binance Smart Chain meme belirteçleri arasında en güvenilir coinler arasında yer almaktadır.
 • Güvenilir borsalar üzerinden kolay bir şekilde takip edilebilir.

Hamster Coin’in Dezavantajları Nelerdir?

Hamster Coin’in dezavantajları şu şekilde verilmiştir:

 • Hamster Coin’in popülaritesi sürdürülebilir değildir.
 • Sert fiyat artışı ya da düşüşü gözlenebilir.
 • Kripto para uzmanlarına göre riskli bir yatırım olarak görülür.
 • Fiyat dalgalanmaları çok yüksek olan Hamster Coin’in kâr potansiyelinin yanı sıra büyük oranda düşüş potansiyeli de bulunmaktadır. Fiyatı aşırı dalgalanmalar yaşayan bir coindir. Bu sebeple de yatırımın erimesi söz konusu olabilir.
 • Net bir hizmet ortaya koymadığından kripto paranın varlığı toplum tarafından benimsenmesine bağlıdır. Bundan dolayı coinin mevcudiyetinin sürdürülebilir olmadığı gözlenmiştir.

Hamster Coin Yorumları Neler?

Hamster Coin yorumları genel olarak olumludur. Kripto para uzmanları tarafından benzer mem coinlere göre çok daha olumlu yorumlar yapılmaktadır. Elon Musk’ın paylaşımının ardından kendisini duyurarak gücünü ve güvenirliğini arttıran Hamster Coin ilerleyen zamanlarda da kendini duyuracak bir coindir. Fiyat analizleri ve performansı da beklendiği gibi ilerlemektedir. Hamster Coin başta olmak üzere meme coinlerin kısa bir süre içerisinde yatırımcısına yüksek kazanç sağlaması, yatırımcıların ilgisini çekmiştir. Hamster Coin, benzer coinlere nazaran piyasada daha güvenilir ve güçlü bir görünüme sahiptir. Fiyatında gözlenen oynaklıktan olumsuz şekilde etkilenmemek için doğru zamanları kollayarak alım – satım işlemlerini yapılması tavsiye edilir.

Hamster Coin Yorum
Hamster Coin Yorum

Hamster Coin’in Geleceği Nasıl Olacak?

Hamster Coin’in geleceği genel olarak kripto para analizcilerine göre olumlu şekilde yorumlanmaktadır. Hamster Coin, dünyanın birçok yerine kullanılabilen bir coin oluşturma amacına sahiptir. Bu amacının yanı sıra güçlü bir topluluk ile şeffaf bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kripto para borsalarında güven veren bu özellikleri, uzun sürelerde Hamster Coin’in geleceğinde olumlu değerlendirmelerin olacağının göstergesidir. 5 yıllık analizlerine bakılacak olursa kazanç potansiyelinin %152 seviyelerinde olması beklenir.

Hasmter Coin, piyasadaki diğer meme coinlere göre daha olumlu bakılan bir kripto para birimidir. Yüksek takipçili ve popüler olan Elon Musk tarafından duyurulması sebebi ile ani bir yükseliş ya da düşüş yaşama olasılığı, kripto para borsasındaki diğer projelere göre daha yüksektir. BSC ağı üzerindeki meme belirteçleri arasında güvenirliği ise oldukça yüksektir. Şu anda Pancake Swap, MEXC ve Hotbir gibi borsalar üzerinde listelenmektedir.

İlginizi Çekebilir: Comp Coin (Compound) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: Dar Coin (Mine of Dalarnia) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: Lina Coin (Linear) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu