Uncategorized

Keep Coin (Keep Network) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

Keep coinin merkezi Amerika’dır. Ortaya çıkması henüz yeni olsa da yükselişte olan coinler arasındadır. Kripto para birimleriyle yatırım yapmak isteyenler sanal borsa üzerinden coin alıp satabilir. Kullanıcılar Binance borsası başta olmak üzere coinin listelendiği diğer borsalardan işlem yapabilmektedir.

Keep Coin Ne Zaman Çıktı?

Keep coin 2020 yılında piyasada yer almıştır. Çıkış günü ise 27 Nisan’dır. İki yıldır işlem görmektedir. Ortaya çıkmasında etkili olan ülke Amerika’dır. Amerika merkezli olan coin kısa sürede dijital para dünyasına ayak uydurmuştur. Coinin oluşmasında matematiksel sistem kullanılmıştır. Şifreleme sistemine sahiptir. Bundan sonraki süreçte de yükselişte olabilecek coinlerdendir.

Keep Coin  Kime Ait?

Keep coin’in sahibi ve ortaya çıkmasında etkili olan iki girişimci vardır. Daha önce yaptıkları projelerle başarılara imza atan Matt Luongo ve  Corbin Pon Keep coinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Projenin geliştirilmesi ekonomiye de katkı sağlamıştır. Bunun yanı sıra yatırımcılar için karlı yatırım olarak görülmektedir. Keep coin hem Türk hem de yabancı borsalar üzerinde listelenmektedir. Kullanıcılar kendi tercihlerine göre yatırım yapabilir.

Keep Coin Hangi Alt Yapıyı Kullanılıyor?

Keep coin’in altyapı sisteminde blok zincir sistemi yer alır.  Teknolojinin ilerlemesi dijital para piyasasında da yeniliklerin oluşmasını sağlamıştır.  Özellikle matematiksel temellerin yer aldığı sistem kısa sürede daha fazla yol alınmasına yardımcı olmuştur. Ethereum ve blok zincir sistemi dijital yatırım için güvenlidir. Bazı zamanlarda küçük sorunlar yaşansa da kullanıcılar hızlı ve kolay yatırım yapma hakkı elde eder.

Keep Coin Nereden Alınır?

Keep coin Türk ve yabancı borsalarda listelenmektedir. Dolayısıyla müşteriler istediklerinde her iki borsayı da tercih edebilir. Keep coin almak için işlemlerin yapılabileceği borsalar arasında  BtcTürk, Bitlo,Bitexen ve Paribu gibi borsalar yer almaktadır. Tercih edilecek borsanın internet adresine girildiğinde kayıt işlemlerine başlanabilir. Kullanıcılar kayıt işlemi için bilgileri eksiksiz bir şekilde girmelidir. Tüm bilgilerin girilmesinin ardından hesap aktivasyonu yapılır. Böylece hesap coin alabilmek için hazır hale gelir. Fakat coin alabilmek için yeterli miktarda paraya sahip olunmalıdır. Müşteriler öncelikle hesaplarına para aktarıp daha sonra coin satın alabilir. İstediklerinde coinleri satma imkanı da vardır. Yatırım işlemleri için cüzdan tavsiye edilir. Özellikle uzun süreli coin saklayacaklar sanal cüzdanlarında saklamalıdır. Bu hem coinin güvenliği için daha etkilidir hem de yatırımcıların işlerini kolaylaştırmaktadır. Coin alma işlemleri her saatte yapılabilir. İnternetin olması yeterlidir.  Kullanıcılar coinlerin değerlerinin düşme ya da artma durumlarına göre alım ve satım işlemi gerçekleştirir. Bunun yanı sıra borsalarda genel değerler de incelenebilir. Aynı zamanda yatırımcıların görüşlerine göre de coinler hakkında fikir sahibi olunabilir.

Keep Coin Avantajları Nelerdir?

Keep coin kullanıcılara güvenlik konusunda oldukça avantajlı bir coindir. Bununla birlikte getirisi yüksek olup yatırımcıların kazanmasına da destek olmaktadır. Keep coin’in avantajları şöyledir:

 • Başka proje geliştirecekler için fikir verir. Projeye bağlı olarak yeni fikirler ortaya koymak mümkündür.
 • Coinlerin stake edilme durumu vardır. Müşteriler isterlerse işlemlerini yapıp ardından ödül kazanma imkanı bulabilir. Bu ödüllerini projelerinde ya da yatırımlarında kullanabilir.
 • Veriler gizli sistemde saklanır. Her kullanıcı kendi verisine erişebilir.
 • Dijital para dünyasında akıllı kontratlar yer alır. Keep coin projesi bu sistemi destekler niteliktedir. Birçok projeyle iş birliği halinde olabilir.
 • Her kullanıcının verisi sistemde saklı tutulur. Saklı tutulan yere kapsül denir. Kapsüller sayesinde verilerin güvenliği sağlanır.
 • Zaman açısından kolaylık sağlar. Kısa sürede hızlı olmak isteyenler için avantajlıdır.
 • Kazanma imkanı daha fazıladır. Özellikle kısa sürede yatırım yapmak isteyenlerin getirisi de yüksek olur.
 • Grafik değerlerini görme şansı vardır. Kullanıcılar işlem yapmak istedikleri zaman coinlerin değerleri hakkında bilgi sahibi olabilir.
 • Coinlerde yükselme diğer para birimlerine göre daha fazla olabilir. Fiziksel paralardaki yükselme değerleri çok fazla olmasa da dijital paralardaki yükselme değerleri fazla olabilir.
 • Sanal borsalarda işlem yapmak oldukça kolaydır. Sisteme kayıt olan herkese rahatlıkla coin alıp satabilir.

Keep Coin Dezavantajları Nelerdir?

Coinlerle yatırım yapmanın riskli yönleri vardır. Örneğin; coin değerindeki ani düşüşler sonucunda kayıp yaşanır.  Keep coin’in dezavantajları şöyledir:

 • Coinlerdeki dengesizlik durumu yatırımcılar içicin riskli durumdur. Ani dalgalanmalar ya da beklenmedik değerler coin yatırımını zorlaştırır. Kullanıcılar bu durumun önüne geçebilmek için coin yorumcularını iyi analiz etmelidir. Coin alacaklar ya da satacaklar kısa zaman değerlerini incelemek yerine daha uzun vadede olan değerleri incelemelidir.
 • Keep coin projesini diğer projeler etkileyebilir. Sanal borsada yer alan coinler birbirinden bağımsız olarak görülse de blok zincir sistemindeki dalgalanmalar tüm coinleri etkileyebilir. Bu yüzden beklenmedik sorunlara karşı dikkatli olunmalıdır.
 • Yatırım yapanlar ani karar vermemelidir. Bir anda verilen kararlar sonucunda ciddi kayıpların yaşanması söz konusu olabilir.
 • Keep coin birçok coine göre daha güvenli bir sisteme sahip olsa da güvenlik konusunda riskleri vardır. Veriler gizli tutulur. Fakat sisteme yapılan saldırılar sonucunda coinlerin değerinde azalma meydana gelebilir.
 • Coinle ilgili olumlu yorumlar yapılmaktadır. Fakat gelecekteki potansiyeli hakkında kesin bir yorum yapılamaz. Bu da coinin geleceğinin belirsiz olmasına sebep olur.

Keep Coin Yorumları Neler?

Keep coin 2020 yılında ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkmasının ardından en fazla karı yüksek olan gün 15 Mayıs’tır. Bu tarihte coine sahip olanlar yatırım açısından son derece karlı durumda olmuştur. Coinin grafiklerine bakıldığında hızlı yükselişin ardından düşüşlerin yaşandığı görülür.  Sabit bir ivme göstermeyen coin geleceği hakkında da net bir yorum yapılmasını engeller. Piyasa değerlerinin ne olacağı ile ilgili belirsizlikler vardır. Coinin değerindeki değişmeler coine olan arza bağlı olarak değişir. Taleplerin fazla olması coinin değerinin de artmasına katkı sağlayabilir. Keep coinin işlem gördüğü borsalardan alım ve satım işlemleri yapılırken analiz değerlerine de bakılması faydalıdır.  Kısa vadeli yatırımlarla birlikte uzun vadeli yatırım fikirleri de düşünülebilir. Fakat coindeki ani değişmeler uzun vadeli yatırımında daha fazla kar getireceği yönünde Keep coin yorumları oluşmasını sağlar. Coinle ilgili her sene belirli bir değer hedeflenmektedir. 2020 yılında 1,14 dolar hedef belirlenmektedir. Bu hedefe ulaşılması halinde istenilen başarı da sağlanır.

Keep Coin Yorumları
Keep Coin Yorumları

Keep Coin Geleceği Nasıl Olacak?

Keep coinle ilgili 2026 yılına kadar olan süreçte tahminler vardır. Bu tahminler yaklaşık değer belirtmektedir. Coinin 2026 yılı için tahmini değeri 2,75 dolar civarındadır. 2022 yılı için belirlenen hedefin 1.14 olduğu düşünüldüğünde karlılık oranının oldukça fazla olduğu görülmekledir. Bazı yorumculara göre belirlenen fiyatın daha yüksek olması da söz konusudur. Analizcilerin yorumlarına bakıldığında değerinin 5 dolara kadar ulaşacağı ile ilgili görüşler de bulunmaktadır. İleride 4 yıla bakıldığında Keep coin’in geleceği parlak olacağı görülmektedir. Yükseliş değerleri tahminlere göre gerçekleşirse coinin yatırımından yüksek miktarda kar elde edilir. Yatırım uzmanları ve yorumcuların tahminleri tek tek incelenmelidir.  Uzun vadeli yatırım düşünenler için kolay kar elde edilebilir coinler arasında yer alır.  2025 yılı için yapılan tahminler dikkate alındığında coinde düşüşlerin de olabileceği tahmin edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu