Coin GeleceğiUncategorized

Key Coin (Self Key) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

Key Coin projesi, şirketlerin kimlik verilerini yönetebilmeleri için merkezi olmayan alan sağlayan bir platformdur. Selfkey platformunun yerel kripto para birimi ise Key Coin olarak bilinir. Bankalar, bireysel yatırımcılar, firmalar, teknoloji şirketleri ve borsalar bu platform üzerinde Key Coin ödemeleri ile dijital kimlikleri güvenilir bir alanda depolamaktadır. Kimlik verilerini istedikleri alana aktarırlar. Key Coin, kurumsal firmaların olumlu yorumlarında ismi geçen bir alt coin olarak bilinir. Her bir kişinin kendine ait kimliğini yönetmesini tercih eden Selfkey platformu modeli, yatırımcılar tarafından başarılı bulunmaktadır. Kripto para analizcileri ise geleneksel KYC adımlarından farklı olarak kriptografik teknolojiden faydalanan Selfkey işlemelerinin oldukça verimli olduğu gözlenmiştir.

Key Coin Ne Zaman Çıktı?

Key Coin çıkış tarihi 27 Haziran 2018 tarihi olarak bilinmektedir. 27 Haziran 2018’de Binance platformu üzerinde listelenen ve işlem gören Selfkey Coin, KEY / BTC ve KEY / ETH işlem çiftleri ile platform kullanıcılarına sunulmaktadır. Selfkey Coin modeli, her kullanıcının kendi kimliğini yönetmesini savunur. Yatırımcılar tarafından Key Coin, başarılı olarak yorumlanır. Bu sistem, analizciler tarafından da bu şekilde değerlendirilmiştir. Aynı zamanda analizcilerin yorumlarına göre geleneksel kriptografik teknolojiden faydalanılan Selfkey işlemleri, KYC adımlarından farklıdır ve daha verimli olduğu görülmüştür.

Key Coin Kime Ait?

Key Coin’in sahibi Selfkey Foundation olarak bilinir. Key Coin, Selfkey Foundation isimli kuruma ait bir kripto para birimidir. Bu kurum, hissedarlar ve yatırımcılar sayesinde ekosistemini hayatta tutmaktadır. Şirkette bulunan aynı fikre sahip insanların ortak bir amacı vardır. Bu amaç, kurumsal ya da bireysel olması fark etmeksizin kimliğin korunması konusunda dijital mahremiyeti bir numaralı öncelik haline getirmektir. Selfkey Coin, kurumsal şirketlerin pozitif yorumlarında ismi geçen ve ön plana çıkan bir alt coin olarak bilinir. her bir kişinin kendisine ait kimliğin yönetmesini savunan Key Coin modeli, yatırımcılar tarafından başarılı bir sisteme sahiptir.

Key Coin Hangi Alt Yapıyı Kullanıyor?

Key Coin’in altyapısı ERC – 20 tokenidir. Selfkey kullanan kullanıcılar coin alma – satma işlemleri, borsa, yatırım ve daha pek çok şey için kişisel ve ikamet bilgilerine kolay bir şekilde erişim sağlayabilirler. Key Coin ise dijital kimlik sistemi içerisindeki ödeme birimi olan ERC – 20 coinidir. Key Coin ile kullanıcı, kimlik bilgilerini doğrulayabileceği gibi belgelerini de tasdik ettirebilir. Güvenli bir şekilde pek çok hizmete ulaşabileceğiniz Selfkey platformunun başarılı olmasındaki ana unsur, blok zinciri teknolojisi kullanıyor olmasıdır.

Selfkey platformu, Selfkey Foundation isimli bir kuruluşa bağlı kimlik sistemine sahip bir platformdur. Yatırımcı ve hisse sahipleri ile bu ekosistem sürekliliğe devam etmektedir. bu şirket içerisinde hizmet veren pek çok kişinin en büyük önceliği ise dijital mahremiyettir. Selfkey Foundation kuruluşu, işlemlere ağırlık vermektedir. bu işlemleri yüksek seviye güvenlikle, merkezi olmayan ve gizli bir yapı içinde gerçekleştirme hedefi ile ilerlemektedir. Aslında şirketin ilkelerine göre dijital kimliğin korunması, kullanıcıların temel haklarından biri olması gerektiğini savunmaktadır. Bu ilkeyle beraber başarılı bir yol kat ediliyor.

Key Coin Nereden Alınır?

Key Coin almak için şu adımları takip edebilirsiniz:

 • Selfkey Coin satın alabilmek için ilk olarak coinin işlem gördüğü kripto para borsaları üzerinden hesap oluşturulması gerekmektedir. Selfkey KuCoin, Binance, CoinDCX, Probit Exchange, Giottus, Crex24, Hotbit, FitBTC, Hotbit, ExMarkets, Serenity gibi çeşitli kripto para borsaları üzerinde listelenmektedir.
 • Bu kripto para borsalarından birini seçerek internet sayfasına giriş yapın.
 • Ardından ekran üzerinde yer ala “yeni kayıt” seçeneğine tıklayın.
 • Gelen ekrandaki KYC bilgilerini, kendinize uygun olacak şekilde doğru ve eksiksiz doldurun.
 • Tablonun alt kısmında yer alan “kaydet” seçeneğine tıklayın. Böylece hesap açma işlemi tamamlanmış olur.
 • Hesap açma işleminin ardından, borsanın menüsü üzerinde yer alan “hesaba para yatır” seçeneğine tıklayın.
 • Açılan ekran üzerinden kredi kartı ya da banka kartı numaraları girilerek kripto para hesabınıza para gönderin.
 • Daha sonra “kripto para satın al” seçeneğine tıklayarak KEY Coin’i seçip satın alma emri girin.
 • Emrin onaylanmasının ardından satın alınan tüm coinler, borsa cüzdanı üzerinde ya da donanım cüzdanlarda saklanacaktır.

Key Coin’in Avantajları Nelerdir?

Key Coin’in avantajları şunlardır:

 • Selfkey Coin’in en önemli avantajlarından biri erişilebilirliğin diğer platformlara göre oldukça yüksek olmasıdır.
 • Key Coin sahibi olan bir kullanıcı, likiditesi farklı olan ve KEY Coin için farklı fiyatları tablolara yansıtan pek çok borsa üzerinde işlem gerçekleştirebilir. Bu doğrultuda ise Key Coin’i bir borsadan düşük fiyatla alıp, yüksek olan bir borsa üzerinden satmak söz konusu olmaktadır. Seri alma – satma işlemlerinde kâr elde edebilmek amacı ile yatırım yapma imkânı vardır.
 • Kripto para cüzdanları üzerinde anahtar kod ile saklanmaktadır. Çevrimdışı olan cüzdan üzerinde saklanmayan uyumlu teknolojisi ile ağa karşı gerçekleşecek olan siber saldırılardan korunma imkânı sunar.
 • Yatırımcılara cüzdanlar arası sınır ötesine transfer yapma ve düşük işlem ücretleri ödeme olanağı sağlamaktadır.

Key Coin’in Dezavantajları Nelerdir?

Key Coin’in dezavantajları aşağıdaki şekilde verilmiştir:

 • Selfkey Coin dezavantajları arasında fiyat çıtasının popüler olan alt coinlere göre çok düşük olması sayılabilir. Kripto para analizcilerine göre Key coin, değer kazanması beklenen bir altcoindir fakat gelecekte yüksek önemli rollerde yer alması beklenen bir alt coin değildir.
 • Kripto para borsası hesabına bağlı sanal cüzdanlar üzerinde, ağda gerçekleşebilecek siber saldırılardan dolayı risk altında bulunur. Yatırım için kullanılmayan coinlerin bir bölümünü donanım cüzdanlar üzerinde saklamanız, coinlerinizin daha güvenilir bir alanda saklanmasını sağlayacaktır.
 • Key Coin’in fiyatında gerçekleşen dalgalanmalar sebebi ile anlık fiyat takibi yapılması gerekli olan bir coindir.

Key Coin Yorumları Neler?

Key Coin yorumları genel olarak olumlu şekildedir. Key Coin yorumlarına bakıldığı zaman yatırımcıların genellikle Key Coin’den memnun oldukları ve orta ya da uzun vadede değerlendikleri ön görülmektedir. Günümüzde özellikle kimlik bilgilerinin önemli hale geldiği düşünüldüğü için Selfkey Coin’in arkasındaki platformun geleceği parlak şekilde görülmektedir. Selfkey Coin ile alakalı daha net bir bilgiye ulaşmak için güncel rakamlara ve geçmişteki verilere bakmak önemlidir.

Key Coin Yorum
Key Coin Yorum

Key Coin’in Geleceği Nasıl Olacak?

Key Coin’in geleceği genel olarak pozitif şekilde yorumlanmaktadır. Selfkey Coin, kurumsal şirketlerin olumlu yorumlarında ismi geçen bir alt coin olarak bilinir. her bir kişinin kendine ait olan kimliğini yönetmesini savunan bu platform modeli, yatırımcılar tarafından başarılı bir coin olarak değerlendirilir.

Kripto para analizcilerine göre ise geleneksel KYC işlemlerinden farklı olacak şekilde kriptografik teknolojiden faydalanılan Selfkey işlemlerinin çok daha verimli olduğu belirtilir. Analizciler, Key Coin’in 2021 yılını minimum % 7.5 değer kazanıyla kapatacağını yorumlamışlardır. 2022 yılında ise Key Coin’in orta vadeli bir fiyata gerilemesi beklenmektedir. Bu dönemde ise fiyatın 0.016 – 0ç019 dolar arasında yer alması beklenir. 2022 yılının ortalarında ise fiyatın toparlanıp 0.023 dolar aralığında bir bölümde yer alacağı yorumlanmaktadır. Alt coinin geleceğinde ise fiyat dalgalanmalarının ön planda olacağı belirtilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu