Coin Yorum

NPX Coin (NaPoleonX) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

Kripto endüstrisi için önemli çözümler geliştiren ve uygulayan Napoleonx (NPX), algoritmik kripto finans başlığı altında kendini konumlandırmaktadır. NaPoleonX, kripto yatırımcıları için 1. algoritmik varlık yönetimi şirketi olmayı hedeflemektedir. NPX Coin Piyasa sürüldüğü ilk andan itibaren güçlü yapısı ve gelecek vizyonu ile analistlerin de radarına giren NaPoleonX, piyasa hareketi ve çözüm stratejileri ile dikkat çekiyor.

Dijital bir geleceğe yatırım yapma hedefiyle geliştirilen proje vizyonu ve yol haritası sayesinde piyasalar için birçok önemli çözüm geliştirmiştir. Müşterilerin güvenilir ortaklar olarak hizmet verirken dijital varlık ekosistemine erişimi genişletmek istemektedir. Bu rolü üstlene NaPoleonX, birylerden kurumlara ve aradaki herkese kadar müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için son yıllarını ürün ve hizmetleri geliştirmek için adamıştır.

NPX Coin (NaPoleonX) Ne Zaman Çıktı?

NaPoleonX, CoinShares Group bünyesinde başlayan bir proje olarak oldukça yenidir. Dijital varlık yatırımında öncü olan ekip, 2014 yılında dünyanın ilk düzenlenmiş Bitcoin yatırım fonunu başlatmıştır. 2015 yılında düzenlenmiş bir borsada ise dünyanın ilk Bitcoin bazlı menkul kıymetlerini sunmuş ve emtialar, değerli metaller ve şimdide dijital varlıklarda yatırım firmaları kurmuştur. NaPoleonX ise 28 Şubat 2018’de ICO kapsamında token satışı sona ermiştir. NPX çıkış tarihi sonrasında piyasalarda göstermiş olduğu ilk hareket ile yakından izlenmeye alınan ürünler arasında bulunmaktadır.

29 Mart 2018’de ortaya çıkan proje mevcut piyasalarda işlem görmeye başlamasının ardından yatırımcıların da dikkatini çekmiştir. Bir süredir analistlerin ve yatırımcıların takip listelerinde kendine yer bulan NPX, beklentileri karşılama eğilimi ile dikkat çekmektedir.

NPX Coin Kime Ait?

NaPoleonX, kripto yatırımcıları için birinci algoritmik varlık yönetim şirketi olmayı hedefiyle ortaya çıkmıştır. NPX Token, sahiplerine 3 tamamlayıcı hak sağlayan Napolyon ekosisteminin kalbinde yer almaktadır. Projenin takım üyeleri arasında önemli birçok isim yer almaktadır. Arnaud Dartoıs ve Jean – Charles Dudek projenin kurucu ortakları olarak öne çıkmıştır. Eski milyarlarca varlık yönetici tarafından kurulan ilk %100 algoritmik kripto varlık yöneticisidir.

NPX’in sahibi olarak kurucu ekibi arasında görülen Arnaud Dartoıs ve Jean – Charles Dudek isimleri öne çıkmaktadır. Daha önce endüstride önemli görevlerde bulunan ve birçok projede öne çıkan kariyerleri ile dikkat çeken ekip, aldıkları destekler sayesinde de önemli bir konuma gelmeyi başarmıştır.

NPX Coin Hangi Alt Yapıyı Kullanılıyor?

NaPoleonX, merkezi olmayan ve özerk fonlar ile tamamen algoritmik şekilde kurulmuştur. Ethereum altyapısı üzerinde geliştirilen proje teknik açından oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. ERC – 20 token türü ile piyasalarda işlem gören NaPoleonX, kripto para ticaretini daha karlı hale getirmek üzere birçok önemli seçenekleri ve çözümleri bir arada sunmaktadır.

NPX’in altyapısı Ethereum üzerinde olmasıyla da güven vermektedir. Kripto varlık yönetimi endüstrisinde yer alan Enigma, ICONOMI ve Melonport gibi aynı şeyi yapan çok sayıda girişim ile benzer yapısı dikkat çekmektedir. Varlık yönetimine ilişkin güvenli, etkili ve otomatik bir şekilde sistemi yürütecek güçlü bir sistem üzerinde faaliyetlerini aktif olarak devam ettirmektedir. Endüstri için önemli çözümler sağlaması ile birçok kişi için önemli sorunları çözmeyi başarmaktadır. Teknik açıdan kusursuz olarak inşa edilmesi de bu durumda etkili olmuştur.

NPX Coin Nereden Alınır?

NaPoleonX (NPX) işlem hacmi ve piyasa değeri ile öne çıkan birçok kripto varlık borsasında listelenmektedir. Bu borsalarında mobil veya web uygulamalarına erişim sağlayarak kullanıcıların kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra portföylerine ilgili işlem çiftleri ile NPX eklemleri mümkündür. Kripto ticaretinde gelişen teknolojiler sayesinde yatırımcıların dakikalar için işlem gerçekleştirmeleri sağlanmaktadır.

NPX listeleyen borsalardan bazıları şunlardır:

Satın almak istediğiniz güvenilir borsayı seçtikten sonra mevcut işlem çiftleri üzerinden Ethereum ile veya diğer unsurlarla NPX satın alınabilir. Npx almak bu yönden oldukça kolaydır. Basit birkaç adımı izleyerek al – sat işlemleri tamamlanabilir. İlgili platformlara erişim sağladıktan sonra kayıt ve kimlik doğrulama işlemlerinin tamamlanması ve para aktarma işlemi ile alım gerçekleştirilmektedir.

NPX Coin’in Avantajları Nelerdir?

NaPoleonX temelde varlık yönetim ve kripto par ticaretini kolay hale getiren bir platform olarak çalışmaktadır. Sektörde yer alan rakiplerine nazaran getirdiği birçok yenilik ile kripto ticareti ile ilgilenen kişilere avantajlar sağlamaktadır. Kripto para ticaretini daha kârlı hale getirmek ve piyasaları her zamankinden daha kolay izlemek için tasarlanmış bir proje olması da avantajlı yönlerini öne çıkarmaktadır.

NPX avantajları arasında kısaca şunlar yer almaktadır:

 • Kripto ticaretini daha kârlı hale getirir.
 • Piyasaları her zamankinden daha kolay izlemek için tasarlanmıştır.
 • Ticaretin sinyallerine manuel erişime sahip olmayı sağlar.
 • DAF lisanslama haklarından yararlanma imkanı verir.
 • Yazılım hizmetleri için ödeme yapmayı sağlar.
 • Jeton sahiplerine 3 tamamlayıcı hak sağlayarak Napolyon ekosisteminin kalbinde Npx yer almaktadır.

NPX Coin’in Dezavantajları Nelerdir?

NaPoleonX projesinin avantajları kadar dezavantajları da bulunmaktadır. 2022 yılı itibariyle gelen kripto para piyasalarındaki yüksek riskler ve belirsizlik eğilimi en büyük dezavantajları yaşamasında etkili olan bir unsurdur. Günümüzde yatırımcıların birçok yönde riskli bir yapı seyreden kripto para piyasalarında işlem yapmadan önce mevcut duruma göre doğru pozisyon alması önerilmektedir. Yatırımın tamamını NPX gibi tek bir varlığa yatırmak ciddi bir risk teşkil edeceği için riskin pay edilmesi önerilmektedir.

NPX dezavantajları arasında ise kısaca şunlar yer almaktadır:

 • NPX işlem gördüğü piyasalarda yüksek volatiliteye sahiptir.
 • Siber saldırı riskine karşı açıkları bulunmaktadır.
 • Rakip benzer projelerin gerisine düşebilir.
 • Teknik açıdan henüz yeni olan birçok merkeziyetsiz teknolojiden kaynaklı açıklar ve sorunlar yaşayabilir.
 • Piyasa belirsizliklerinden olumsuz yönde etkilenebilir.

NPX Coin Yorumları Neler?

NaPoleonX (NPX) hakkında analistlerin kısa, orta ve uzun vadede yorumları çelişkili bir projeksiyon izlemektedir. Özellikle kısa vadede yatırım için ciddi riskler barındırdığı aktarılmaktadır. Kripto para topluluklarında her ne kadar öne çıkan varlıklardan biri olsa da mevcut formasyonda projenin kayıp riski ile karşı karşıya olduğu da görülmektedir.

NaPoleonX projesi ve NPX yorumları arasında uzmanların öne çıkan tahminleri ve analizleri ise şöyle özetlenebilir:

 • Wallet Investor: Wallet Investor analistlerine göre NPX için uzun vadede pozitif yönde bir gelişim beklenmektedir. 1 yıllık kısa vadeli bir yatırımda riskli yapı ve piyasa belirsizliklerinden kaynaklı bir düşüş beklenmektedir.
 • Digital Coin Price: Uzmanlara göre NPX’in fiyat para birimleri ile (USD, Yen vb.) değiştirilerek ya da bunları mal ya da hizmetler için ödeme yaparak kullanım alanı genişleyebilecektir. Bu özelliği piyasa fiyatında da olumlu etkiler gösterebilir.
NPX Coin Yorumu
NPX Coin Yorumu

NPX Coin’in Geleceği Nasıl Olacak?

Analistlerin NPX geleceği hakkında görüşleri uzun vade için olumlu görülmektedir. Price Prediction uzmanlarına göre NaPoleonX (NPX) Coin için gelecek 6 yıl içinde beklentilerin üzerinde bir kazanç sunulacaktır. Ortalama 1,34 dolar hedefini 2028 yılı başı itibariyle bulması hedeflenmiştir. Wallet Investor analistleri ise benzer bir görüş bildirmiştir. 5 yıllık vadede yapılacak bir yatırım için ortalama potansiyel getirisinin %65 oranında olması beklenmektedir. Pozitif yönde eğilim göstermesi NPX’i öne çıkarmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Wink Coin (WIN) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: Fun Coin (FUN Token) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: Hamster Coin (HAM) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu