Coin Yorum

Sand Coin (The Sandbox) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

Sand coin blok zincir sisteminde işlem gören coinlerdendir.  Piyasaya yeni çıkmıştır. 2 yıldır işlem görmektedir. Yükselişiyle ön planda olan coin yatırımcılar için oldukça değerli ürünler arasında yer alır. Coinler ileride yaşamlarda daha sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Coin ticaretinde kullanılan blok zincir sistemi güvenlik açısından uygun ortam yaratmaktadır. Sand coin iki yıldır işlem görüp yatırımcıların kazanmasına destek olmaktadır. Böylece getirisi yüksek olan yatırımlar elde edilir.

Sand Coin Ne Zaman Çıktı?

Sand coin 2020 yılında çıkmıştır. Yaz döneminde piyasaya giren ürün 2 yıldır yatırımcılara ve sektördekilere hizmet etmektedir.  Ürün toplamda 2 tane token yapmaktadır.  Ethereum sistemi üzerinden üretilmiştir. Blok zincir tabanlı olan sistemde güvenli ve pratik coin alışverişi yapılabilir. Coinle ilgili alt yapıda yapılan çalışmalar bundan sonraki süreçte de devam etmektedir.

Sand Coin Kime Ait?

Sand coin’in sahibi ve ortaya çıkmasında iki önemli isim yer almaktadır. Bunlardan biri Arthur Madrid diğeri ise Sebatien  Borget’dır. Kullanıcılar için işlevsel olarak geliştirilen coinler piyasada değeri yüksek ürünlerdendir. Kullanıcılar yatırım yapabildikleri gibi sistem üzerinden oyun geliştirebilir. Özellikle oyun sektörüne karşı ilgisi olanlar için talep gören coinlerdendir. Oyun sektörü kripto para dünyasında arz görmektedir. Bu yüzden oyun projelerinde yer alan coinler ileride daha fazla getiri sağlayabilir.

Sand Coin Hangi Alt Yapıyı Kullanılıyor?

Sand coin’in altyapısı Ethereum blok zincir sisteminden meydana gelir. Blok zincir sisteminde ERC-20 tabanlı sisteme sahiptir. Platform üzerinde yer alan projelerin gelişmesine katkı sağlamaktadır.  Gelecekteki yapılan çalışmaların artması beklenmektedir. Yenilikçi yapıya sahip olan  blok zincir tabanı gelişmelerin artmasına da yardımcı olmaktadır.

Sand Coin Nereden Alınır?

Sand coin almak için Binance sistemine kayıt olunmalıdır. Müşteriler kayıt işlemlerini yapabilmek için öncelikle resmi internet adresine giriş yapmalıdır. Binance sanal borsasının resmi internet adresi “https://www.binance.com/tr” dir. Kullanıcılar giriş yaptıktan sonra “yeni üyelik” sekmesine tıklar. Ardından sistem tarafından istenilen bilgiler eksizsiz bir şekilde girilir. Daha sonra kimlik doğrulama yapılır. Bunun için kimliklerin arka ve ön fotoğrafı çekilmelidir. Daha sonra resim istenir. Binance sistemi üzerinden hesaplar şahsi olarak açılmalıdır. Kullanıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra hesaplarına para aktarımı yapılması gerekir.  Hesapta yeterli para aktarıldığında Sand coin satın alınabilir. Coinler uzun vadeli yatırımlarda kullanıldığında sanal cüzdanlarda biriktirilebilir. Coin satın alma işlemleri günün her saatinde yapılabilir. Binance sistemine giriş yapılarak coinler satın alınabilir. Satın alma ya da satma işlemlerinde analiz grafikleri incelenebilir.

Sand Coin Avantajları Nelerdir?

Sand coinle  yatırım yapacaklar için karlılık oranı yüksektir.  Coinin ortaya çıkmasında etkili olan isimler alanında uzman kişilerdir. Bu da projelerin daha başarılı olmasına katkı sağlamaktadır.  Sand coin’in avantajları şöyledir:

 • Diğer projelerden ve isimlerden destek almaktadır. Coinlerle işlem yapacaklar Sand coin tercih ettiklerinde geleceği daha parlaktır.
 • Dijital varlıkların ortaya çıkmasında daha fazla gelişmeler yaşanmaktadır. Sand coin bu ürünlerin artmasına destek olur. Yeni fikirlerin ve yeni projelerin oluşmasında etkilidir.
 • NFT ile ilgilenmek isteyenler yeni projeler yapabilir. Böylece NFT sistemi üzerinden para kazanma fırsatı da elde edebilirsiniz.
 • Coinin geleceği parlaktır. Yatırımcılar iyi analiz yaptıktan sonra Sand coinle kazanabilir.
 • Popüler coinlerden biridir. Özellikle oyun konusunda meraklı olanlar projelerinde değerlendirebilir. Kripto para piyasasında oyun sektörü ile ilgili olan coinler daha fazla avantaj yaratabilir.
 • Gelişmelere açıktır. Yeni fikirlerin de yer aldığı farklı projeler hayata geçirildiğinde coin başarılı işlere imza atmaktadır.
 • Bugüne kadar ortaya çıkmasında çeşitli çalışmalar etkili olmuştur. Piyasada yer almasını sağlayanlar üzerinde çalışmıştır. Bunun yanı sıra çalışmalara hala devam edilmektedir.
 • Piyasasının canlanmasına katkı sağlamıştır. İleride yeni fikirlerin oluşmasında da etkili olmuştur.

Sand Coin Dezavantajları Nelerdir?

Coinlerin riskleri vardır. Coin ticaretinde bu risklere dikkat edilerek ticaret yapılmalıdır. Sand coin’in dezavantajları şöyledir:

 • Sand coin piyasadaki belirsiz coinler arasındadır. Bu yüzden ileride ne durumda olacağı ile ilgili kesin bir bilgi yoktur.
 • Coinlerdeki ani dalgalanmalar para piyasasını olumsuz olarak etkilemektedir.
 • Coinlerin geleceklerinde siyasi olaylar etkili olabilir. Her ne kadar merkeziyetsiz yapıda olsa da siyasi gelişmeler ürünlere olan taleplerin artmasına ya da azalmasına sebep olabilir.
 • Yatırım işlemlerinde hız sorunu söz konusu olabilir. Sistemdeki yoğunluktan dolayı işlem hızı yavaşlar. Kullanıcıların bu süre zarfında beklemesi gerekir.
 • Coinlere olan taleplerde azalma görülebilir. Coinlerdeki azalma piyasa değerinin düşmesine sebep olur. Bu da yatırımcılar için maddi kayıplar anlamına gelir.
 • Sand coinin yer aldığı sistemde rekabet çok daha fazladır. Coinler arası rekabet yatırımcılar için olumsuzluklar yaratabilir.
 • Alım ve satım yapılırken değerlere dikkat edilmelidir. Grafiklerdeki değerler kısa vadede gerçek değerleri göstermeyebilir. Bu yüzden yatırım uzmanlarının görüşleri de dikkate alınmalıdır. Dikkatli ve iyi analiz sonucu yapılan yatırımlarda maddi kayıplar çok daha az olabilir.

Sand Coin Yorumları Neler?

Sand coin fiyatı TL bazında oldukça değerli bir coindir. Bir Sand yaklaşık olarak 16 TL civarındadır. Bu değer haftalık olarak bakıldığında değişebilir. Değişim sebepleri arasında kripto para piyasasındaki dalgalanmalar ya da yeni coinlerin ortaya çıkması yer almaktadır. Coin 2021 yılında zirveye çıkmıştır. Kasım ayında gösterdiği değer en yüksek değerdir. Bundan sonraki süreçte de Sand coin yorumları olumlu olarak değerlendirilmektedir.  Coinle ilgili düşüş dönemleri de bulunmaktadır. 2021 yılından sonra yükselişe geçmesinin ardından düşüşe de geçmiştir. Fakat bu süre son derece normal olarak karşılanmaktadır.  Kripto para piyasasında riskler yer almaktadır. Bu risklerin sebeplerinden bir tanesi rekabet ortamının çok fazla olmasıdır. Yatırımcılar için çok sayıda coinin yer alması coinler arasındaki rekabete sebep olmaktadır.  Sand coinin müşteriler için sunduğu bir hizmet yer almaktadır. Bu hizmetin ismi metaverse’dir.  Hizmet sanal evrenin kullanılmasına yardımcı olur.  Farklı bir yatırım düşünenler için coin yenilikçi bir yapıya sahiptir.

Sand Coin Yorum
Sand Coin Yorum

Sand Coin Geleceği Nasıl Olacak?

Sand coin 2 yıldır gösterdiği yükselişlerin yanında düşüşler de yaşamaktadır. Bu düşüşlerden dolayı Sand coin’in geleceği hakkında net bilgi söylemek doğru değildir. Fakat yatırım uzmanlarına göre düşüşler yaşasa da yükselişlerin yeniden görüleceği ile ilgili görüşler yer almaktadır. Piyasadaki hareketliliğin artması Sand coin için de olumlu etkiler yaratacaktır. Birçok borsada listelenen coin merkeziyetsiz bir yapıya sahiptir. Böylece ülkelerden bağımsız olarak düşünülebilir. Uzmanlara göre kısa vadeli yatırımlar yatırımcılar için risklidir. Bununla birlikte orta vadeli yatırımlar da çok fazla tavsiye edilmez. Sand coinle ilgili yatırım yapacakların uzun vadeli yatırımları tercih etmesi tavsiye edilmektedir.  Kullanıcılar gelecekte de yatırım yapacakları zaman olası tüm riskleri düşünmelidir. İleride coinler ve dijital paralar daha sıklıkla kullanacağı için coine olan ilgi de artacaktır. Sand coinle birlikte yapılan çalışmalar hız kazanacaktır. İleride yapılacak çalışmalar ek olarak teknolojik gelişmeler de yer alacaktır. Bu da coinlerin ortak projelerde birlikte çalışmasına destek olacaktır. Coinlerin farklı projelerde yer alması taleplerin artmasını sağlar. Coinle yatırım yapmak isteyenler sanal borsalardaki grafikleri incelemeli ve analizlere dikkat edilmelidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu