Coin Geleceği

TLM Coin (Alien Worlds Trillium) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

TLM coin merkezi olmayan dijital para birimidir. Ortaya çıkışı yenidir. Fakat yeni olsa da gelişimi oldukça hızlıdır.  Oyun sektörüne ilgi duyan yatırımcıların dikkatini çekmektedir.  Coinle ilgili tüm işlemler online olarak yapılmaktadır. İşlem yapabilmek için internete ihtiyaç duyulur.  Blok zincir sistemi kullanıcılara kolaylıklar sunar.

TLM Coin Ne Zaman Çıktı?

TLM coinin piyasada yer aldığı yıl 2021 yılıdır. Yaklaşık olarak 1 yıldır piyasada yer almaktadır. Oyun alanında destekleyici etkiler gösteren TLM coin kripto para piyasasına yenilikler sunmaya devam etmektedir.

TLM Coin Kime Ait?

TLM coinin ortaya çıkmasında Almanlar etkili olmuştur. Oyun sektöründe son derece başarılı olan Almanlar TLM coini de destekleyici proje olarak geliştirmiştir.  Coinin projesinde görev alan ve TLM coin’in sahibi olan isim Dacoco GmbH’dır.  Oyun sektörüne katkısı fazla olan coinin  dijital para piyasasına katkısı da yüksektir.

TLM Coin Hangi Alt Yapıyı Kullanılıyor?

Teknolojik temellerle oluşturulan dijital para piyasası her geçen gün daha işlevsel hale gelmektedir.  TLM coin’in alt yapısı üzerinde metaverse blok zincir sistemi yer almaktadır. Dijitalleşen yaşamın ileride de daha farklı boyuta geleceği dünyada blok zincirin önemi artacaktır. Günümüzde kağıtların yerine dijital sistemin kullanılmaya başlanması geleceğin göstergesidir. Alt yapıda yenilikler de yer almaktadır. Sistem üzerinde her geçen gün çalışmaya devam eden uzmanlar coinlerle işlem yapmayı kolaylaştırmaktadır.

TLM Coin Nereden Alınır?

TLM coin almak isteyenler Binance sitesine kayıt olmalıdır. Sisteme kayıt olacaklar öncelikle “https://www.binance.com/tr” adresine girmelidir. Resmi adresinden “üye ol” sekmesine tıklanmalıdır. Daha sonra istenilen bilgiler girilmelidir. En son adım olarak hesabın doğrulanması gerekir. Borsalar üzerinden işlem yapabilmek için hesabın aktif olmasına ihtiyaç vardır. Üye olurken hesap aktif hale getirilir. Müşteriler TLM emri verdiklerinde coin alabilme işlemini başarıyla yapar. İstenilirse hem uzun vadeli hem de kısa vadeli yatırımlarda değerlendirilir. Coinlerini hesabında saklamak istemeyen ya da uzun vadeli yatırım tercih edenler kendilerine online cüzdan açabilir. Coinlerin saklanması için fiziksel cüzdan yoktur. Kullanıcılar cüzdanlarını kişisel bilgisayarlarında güvenilir bir şekilde saklayabilir. Cüzdanlara erişim sağlamak amacıyla şifre verilir. Şifrenin başka kişilerle paylaşılmaması güvenlik açısından önemlidir.

TLM Coin Avantajları Nelerdir?

TLM coin’in avantajları şöyledir:

 • Coin diğer coinlerle birlikte iş birliği halinde olabilir. Başka sisteme ait olan kullanıcılar dilediklerinde TLM coinin ait olduğu oyun platformuna erişebilir. Böylece ortak projelerin gerçekleşmesine imkan tanır.
 • Ödüllendirme sistemi vardır. Kullanıcılar ödül sahibi olabilir. NFT ödüllerinden de yararlanma hakkı sunan coin sistemi yaptığı jestlerle müşterileri memnun eder.
 • Coinle ilgili konseyler yer alır. Bu konseye katılanlar coinin geleceği hakkında oy kullanma fırsatı elde eder. Seçim hakkı sunan sistem sayesinde coinin geleceğine katkıda bulunma fırsatı sunar.
 • TLM dijital para farklı ağlarda yer alır. Bu ağlar WAX, BNB Chain ve Ethereum’dur. Çeşitli ağlarda bulunması coinin gelişimini olumlu olarak etkilemektedir.
 • Sistem müşterilere NFT sahibi olma hakkı tanır. Bunun yanı sıra takas işlemleri de oldukça kolay bir şekilde yapılabilir.
 • Proje gelişime açıktır. Geleceği olumlu olarak görülen coinle yatırım yapacakların kar oranının yüksek olması beklenmektedir.
 • İşlem yapmak oldukça hızlıdır. Tüm yatırım işlemlerini zaman kaybetmeden yapma imkanı sunar. Kullanıcılar istedikleri yerden internete erişim sağlayıp borsaya ulaşabilir. Coinin listelendiği sisteminde işlem yapabilmek daha az maliyetlidir. Aracı kurum olmadan ve fazla para ödemeden yatırım işlemleri yapılabilir.
 • Dijital para piyasasında riskler fazla olsa da getiri değeri daha yüksektir. Kur farklarından çok fazla etkilenmeyen sistem üzerinden yatırım yapacaklar kısa sürede daha fazla getiri elde edebilir.

TLM Coin Dezavantajları Nelerdir?            

Coinlerle ilgili riskler vardır. Riskler iyi analiz edilmediğinde maddi ve manevi kayıplar yaşanır. Bu kayıpların önüne geçmek için dikkatli olunmalıdır. TLM coin’in dezavantajları şöyledir:

 • Coinin grafikleri incelendiğinde geleceği hakkında tahmini yorumlar yapılabilir. Fakat kesin yorum yapılması imkânsızdır. Bu yüzden yatırımcılar ani değişikliklerle karşılaşabilir. Ani düşüşler kullanıcıların maddi olarak kayıplar yaşamasına sebep olur.
 • Merkeziyetsiz sistemdir. Uluslararası kullanılsa da coinler günlük yaşamda aktif olarak kullanılmamaktadır. Fiziksel paralar kadar güvenilir olmayan sistem bazı açıklar içerir. Güvenlik açıkları olması sebebiyle yasal süreçlerde sıkıntılar yaşatabilir.
 • Coinlerin uzun vadeli yatırımlarda güvenli olarak saklanması önemlidir. Sistem olası saldırılarda önlem alsa da küçük açıkların olması siber saldırıları önleyemeyebilir. Bu yüzden kullanıcıların bilgisayarlarında virüs programı kullanması gerekir. Siber saldırılardan korunmak için kaynağı belli olmayan yazılımlardan da uzak durulmalıdır.
 • Cüzdanların şifresi unutulduğunda coinlere erişim engellenir. Kullanıcılar şifrelerini hatırlayacakları yollar bulmalıdır.
 • Cüzdanlar online olarak saklanabildiği gibi küçük aparatlar içinde de saklanabilir. Bunlar bilgisayara USB bağlantısı yoluyla bağlanır. Kullanıcıların bu aparatı kaybetmemesi gerekir. Cüzdan saklama konusunda her iki yol da dikkat gerektirmektedir.

TLM Coin Yorumları Neler?

Oyun sektöründe katkı sunan coin teknoloji ve oyun piyasasını bir araya getirmektedir.  Coin çeşitli sosyal medya platformlarını destekleyen özelliklere sahiptir. Desteklediği platformlar arasında Telegram ve Discord yer almaktadır.  Teknik açıdan son derece güçlü olan coinler  farklı proje fikirlerinin ortaya çıkmasına yardım etmektedir. Metaverse oyunu özelliği olan sistem oyunlardaki sıradanlığı da ortadan kaldırır. Gelecekte yenilikçi yapıların oluşmasına destek olmaktadır. Merkeziyetsiz olan TLM coin yorumları olumlu yöndedir. Coinin grafikleri internette yer almaktadır. Analizler ve tablolar göz önünde bulundurulduğunda yatırımcılar için talep gören coinler arasında yer alır. Bunun yanı sıra sistem üzerinde indirimler de yer almaktadır. Ödüllerle birlikte indirim kazanma imkanı sunar. Diğer coinlere göre avantajlarının daha fazla olması coinin gelecekte parlak olacağı anlamına gelir.

TLM Coin Yorumları
TLM Coin Yorumları

TLM Coin Geleceği Nasıl Olacak?

TLM coinleri kullanmak için WAX cüzdan kullanılabilir.  Atomic Hub adı verilen platformunda coin ticareti daha kolay hale getirilmiştir.  TLM coinin ışınlanma özelliği vardır. Diğer coinlerden farklı olarak 3 yere ulaşma özelliği bulunmaktadır.  Kullanıcılar için çeşitli özellikler sağlanır. Bu özelliklerden bir tanesi oyunda aktif olarak katılmaktır. Konsey üyesi olma imkanı sağlayan sistem DAO’ya da katılma şansı verir. Dijital paralarla iç içe olma imkanı elde ederken diğer yandan da yatırım yaparak getiri elde edebilirsiniz. Yatırım sırasında karlı durumlar sunan sistem gelecekte yatırımcılar için parlak gelecek vaat etmektedir. Sistemi çözmek ilk zamanlarda zor olsa da daha sonraki süreçlerde yatırım yapmak ve oyunlarda yer almak son derece kolaydır.  TLM coinin içinde yer aldığı blok zincir sistemi güvenlik ve hız konusunda ayrıcalıklar sunmaya devam etmektedir. Dijital yaşamda teknolojinin önemi her geçen gün artmaktadır. Yeni nesle uygun olan sistemde coinlerin günlük olarak kullanılması hedeflenmektedir. Değerlerde dalgalanmalar ve kesinlik olmasa da yatırımcılar kısa sürede daha fazla para kazanma şansına sahiptir. Riskleri değerlendirenler ve grafikleri iyi bir şekilde takip edenler yatırım konusunda daha az kayıp yaşar.  İleride TLM coin’in geleceği oldukça parlaktır. Aynı zamanda TLM coin uzun vadeli yatırımlar için de uygundur. Yatırımcılar TLM coin ile yatırımlarını değerlendirebilir.

İlginizi Çekebilir: SXP Coin (Swipe) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: Arpa Coin (ARPA Chain) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: Holo Coin (Hot Coin) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu