Coin Geleceği

Waves Coin (WAVES) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

Waves Coin kripto para birimlerinin arasında eski olan coinlerden biridir. Yaklaşık olarak 6 yıldır işlem gören coin piyasada yer almaktadır. Her geçen yıl daha fazla önem kazanan coin sistemin daha hızlı ve aktif bir şekilde işlemesine yardımcı olmaktadır. Blok zincir sistemi ileride daha fazla önem kazanmaya devam edecektir.

Waves Coin Ne Zaman Çıktı?

Sistemlerin daha pratik olmasına destek olan Waves coin 2016 yılında piyasada yer almaktadır. 6 yıldır çalışmaların hız kesmediği coin yeniliklere açıktır. Bugüne kadar göstermiş olduğu başarısı grafiklerin yukarda olmasına katkı sağlamıştır. Ortaya çıktığı halini korurken diğer yandan da kendini geliştirerek yenilikçi hizmet vermeye devam etmektedir.

Waves Coin Kime Ait?

Kripto para borsasında her sene yeni coinler ortaya çıkmaktadır.  2016 yılında piyasada yer alan Waves coin’in sahibi ve kurulmasında etkili olan isim Sasha Ivanov’dur. Rus olan isim adından çokça söz ettirmektedir. Birçok başarılı işlere imza atan CEO çalışmalarıyla başarılı bir coinin ortaya çıkmasına destek olmuştur. Coinin oluşumundaki katkısı daha sonraki süreçlerde de devam etmiştir. Yenilikçi ve gelişmelere açık olan yapısıyla piyasada işlevsel olan coinler arasında yer almaktadır.

Waves Coin Hangi Alt Yapıyı Kullanılıyor?

Waves coin’in alt yapısı blok zincir sisteminden meydana gelir.  Blok zincir sistemi teknolojik gelişmelerle ve yeniliklerle oluşturulmuştur. Bugüne kadar alınan yol bundan sonraki süreçte de devam etmektedir. Waves coin de diğer coinler gibi kripto para borsasında işlem görmektedir. İşlemlerin daha hızlı olmasına yardımcı olan coin içinde yer aldığı alt yapıyla uyumlu olarak çalışmaktadır. Böylece müşteriler sanal borsa üzerinde kolayca yatırım işlemleri yapabilmektedir.

Waves Coin Nereden Alınır?

Waves coin almak için sanal borsalar vardır. Bu sanal borsalar arasında Gate.io, Bithumb, Bitfinex, FTX ve Binance borsaları yer almaktadır. Kullanıcılar çok fazla seçeneğe sahip olduğu için istediğini seçebilir.  Seçilen her borsanın kendine ait resmi internet adresi yer alır. Bu internet adresine girerek kayıt işlemi yapılmalıdır. Kayıtların tamamlanması için kimlik doğrulama sisteminden geçilmelidir. Bunun için müşterilerden kimlik belgelerinin arka ve ön kısımları istenmektedir. Kimliklerin fotoğrafları çekilip sisteme yüklendikten sonra öz çekim yapılması da istenmektedir. Tüm işlemlerin bitmesiyle hesap aktivasyonu sağlanır. Böylece artık işlem yapabilmek çok daha kolaydır. Kayıt işlemleri bittikten sonra bakiye yeterli olmalıdır. Waves coin satın alabilmek için yeterli miktarda para hesaba aktarılmalıdır. Daha sonra satın alma emri verildiğinde istenilen coin hesaba geçer. Müşteriler coinleirni uzun süreli yatırımlarda değerlendirmek isterse sanal cüzdanlardan destek alabilir. Sanal cüzdanlar kişiye özeldir ve şifre yardımıyla korunur.

Waves Coin Avantajları Nelerdir?

Coinler yaşamın birçok alanında kullanmaya başlanmıştır. İleride teknolojik gelişmeler kullanım alanlarının daha fazla olmasına destek vermektedir. Eski coinler arasında yer alan Waves coin’in avantajları şu şekildedir:

 • Sanal borsalar çeşitlilik gösterse de işlem hacmi bakımından sınıflandırılır. Waves coin işlem hacmi büyük olan borsalarda yer alır. Bu da coinin daha iyi seviyelerde olmasına destek olmaktadır.
 • Diğer coinlere göre daha kullanışlıdır. Coinle ilgili işlem yapacaklar hem zamandan hem de harcadıkları emekten kazanır. İşlemlerin rahat yapıldığı bir sistemi vardır.
 • Stake imkanı vardır. Müşteriler aynı zamanda ödül kazanabilir.
 • Coinlerle aktif gelir elde etmek kolaydır. Yatırımda aktif gelirler kadar pasif gelirlerin de önemi büyüktür. Waves coin sayesine pasif gelir elde etme imkanı bulabilirsiniz.
 • NFT üretme imkanı yaratır. Böylece daha fazla projeler geliştirip sektörün gelişmesine de katkıda bulunabilirsiniz.
 • Hız kazandırır. Kripto para birimleriyle işlem yaparken çok daha hızlı olmanıza yardımcı olur.
 • Her yerden erişim imkanı vardır. Aracı kurum kullanmadan maliyeti düşük yatırımlar yapılabilir.
 • Karlılık oranı yüksektir. İleride geleceği parlak görülen coinlerle yatırım yapıldığında kısa sürede daha fazla kazanç sağlama imkanı da doğar.

Waves Coin Dezavantajları Nelerdir?

Dijital dünyada riskler her zaman vardır. Riskler göz önünde bulundurulup gerekli önlemler alındığında olası sorunlar da azalabilir. En çok risklerin yer aldığı alanlardan biri kripto para piyasasıdır. Wves coin’in dezavantajları ise şu şekildedir:

 • Donanımla ilgili riskler görülebilir. Bu riskleri ortadan kaldırmak ya da daha aza indirmek için donanımlar güvenli yerlerde saklanmalıdır. Güvenli yerler arasında kişisel cüzdanlar yer alır. Özelikle kişisel bilgisayarların güvenli olması için programlar kullanılmalıdır.
 • Para piyasasında Volatilite kavramına dikkat edilmelidir. Bu kavram karlılık kadar zarar durumunu da etkilemektedir. Değerin çok fazla olması zarar yapmaya sebep olabilir. Yatırımcılar için risk teşkil eden değerin dengede kalması gerekir.
 • Coinde daha önce arz sınırı yer almaktadır. Arz sınırı ortadan kalktığında değerinde düşme meydana gelebilir. Bu durum yatırımcıların zarar yapmasına sebep olur.
 • Grafiklerdeki değerlerde yanılmalar meydana gelebilir. Gerçek değerler konusunda tahminler yapılsa da piyasadaki dalgalanma hareketleri coinin değerinde de dalgalanmalara sebep olabilir.

Waves Coin Yorumları Neler?

Ortaya çıkışı oldukça eski zamana dayanan coin her geçen gün adından söz ettirmeye devam etmektedir. Bazı günlerde değerinde düşmeler olsa da grafik değerlerine bakıldığında yükselişe geçtiği dönemlerin de olduğu görülmektedir. Coinin amacı piyasadaki işlemlerin daha hızlı olmasını sağlamaktır. Bunun yanı sıra verimi de arttıran coin blok zincir sisteminde uyumlu olarak çalışmaktadır. Yatırımcıların taleplerinin olduğu Waves coinle ilgili yatırım işlemleri yapılabilir. Yatırım işlemlerinde kısa vadeli seçenekler yerine uzun vadeli seçeneklerin kullanılması karlılık açısından daha verimlidir. 10’dan fazla borsada listelenen ürün hacim olarak yüksek değerli borsalarda yer almaktadır. İlerideki değerlerinde de olumlu yönde yorum yapılmaktadır. Piyasa değerlerine bakıldığında diğer coinler içerisinde 100’e girmektedir. Bu sıralama projenin başarılı sonuçlar ortaya koyduğunu göstermektedir. Grafiklere bakıldığında ilk yüzde olması Waves coin yorumları yapmayı da kolaylaştırmaktadır.  Ürün en çok arz sınırı gösterdiği yıl 2019 yılıdır. Bu yılda coine karşı olan talebin arttığı görülmektedir. Daha sonra bu sınır ortadan kaldırılmıştır. Fakat bu durum coine dezavantaj sağlayabilmektedir.

Waves Coin Yorumları
Waves Coin Yorumları

Waves Coin Geleceği Nasıl Olacak?

Waves coin’in geleceği hakkında uzman yorumları incelendiğinde coinle ilgili parlak görüşler yer almaktadır. 2019 yılında yükseldiği ve coine olan taleplerin arttığı görülmektedir. Değerlerde bazı dönemlerde düşme olsa da ileriki zamanlarda popülerliğini korumaya devam edeceği yönünde görüşler yer almaktadır. Sistemsel bir yapıya sahip olan coin hız ve verim konusunda katkı sağlamaktadır. Yatırımcılara göre işlevsellik açısından karlı olan coinlerdendir. Oluşumunda etkili olan CEO uzun çalışmalar yapmıştır. Çalışmaların yanında NFT ve Defi projelerinde de yer aldığı görülmektedir. Diğer coinlerden farkını burada ortaya koymaktadır. Müşteriler dilediklerinde bu alanlarda da çalışmalar yapabilmektedir. Gelişime açık olan coin yenilikçi bir yapıya da sahiptir. İleride oluşacak yeni gelişmeler karşısında kendini yenilemeye devam edecektir. Yatırımcılar için parlak bir dönem içine gireceği tahmin edilmektedir.  Gelecek taleplerin daha fazla artacağı ve değerinde yükselmelerin olacağı yönünde görüşler yer almaktadır. Kripto para dünyasındaki işleyişinde de yenilikleriyle piyasanın hareketlenmesine destek olmaya devam etmektedir. Yatırım uzmanları için karlı ve getirisi yüksek olan dönemin başlaması beklenmektedir.

İlginizi Çekebilir: Avax Coin (Avalanche) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: Matic Coin (Polygon) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlginizi Çekebilir: ADA Coin (Cardano) Yorumu, Geleceği, Avantajları!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu